Podczas organizowania wszelakiego rodzaju eventów, spotkań promocyjnych, otwarcia sklepu itp. warto zaopatrzyć się w gadżety, dzięki którym wspomnienie spotkania pozostanie na dłużej w uczestnikach, oraz by móc trafić za ich pośrednictwem do szerszego grona. Co to za gadżety? Otóż najbardziej popularne są długopisy reklamowe, które znajdują zastosowanie praktyczne po skończonym evencie. Do grona często stosowanych gadżetów należą także balony czy ulotki.

Jeśli chodzi o ulotki, to tutaj temat może wydawać się nieco wyczerpany z uwagi na liczne osoby rozdające je na głównych ulicach miast czy w marketach, które to ulotki szybko trafiają do pobliskich koszy w przeciwieństwie do długopisów reklamowych. Z pewnością na dedykowanym evencie ulotki będą wskazane, gdyż będą zawierały najbardziej aktualne informacje, i takie, które mogą zainteresować uczestników danego spotkania. Z balonami jest zupełnie inaczej niż z długopisami reklamowymi.

Spora część osób lubi balony jako gadżety reklamowe, może nawet nimi przez chwilę pograć, poczytać nadruki na nich umieszczone. Jednak największą furorę zbierają tam, gdzie pojawiają się dzieci, gdyż to dla nich jest prawdziwa frajda i zabawa balonem. Dlatego należy dokładnie przemyśleć pod jakim kątem chcemy przyciągnąć klientów, jaką grupę bierzemy pod uwagę jako odbiorców oraz co aktualnie reklamujemy. To z pewnością ułatwi dobór najlepszego rozwiązania.