Jak powstają niezoptymalizowane witryny?

Typowy użytkownik Internetu, albo nawet zarządca prostej strony www nie ma świadomości tego, co ukrywa to co wewnątrz WWW. Zauważając dostępność skryptów do formowania stron, także wielu domorosłych webmasterów, także takich, jacy pracują w agencjach interaktywnych, ma znikoma wiedzę na ten temat.

Osoby, które nie posiadają większego hasła w kwestii kodowania HTML-a niebywale ochoczo używają pomocy różnorakiego typu edytorów w celu budowy stron internetowych. Często kontrola nad tego typu narzędziami ogranicza się do edycji charakteru witryny. Owszem, zbudowane stosując taką metodę strony pokazują się dosyć niebrzydko, mimo to swym wnętrzu skrywają kod określany poprzez koderów tytułem „spaghetti code„, ile w przekładzie na język typowego kowalskiego oznacza totalny bałagan. Co więcej dostępność takich stron jest na nadzwyczaj niskim poziomie.

Choć takie strony mają okazję z dobrym skutkiem funkcjonować w sieci www, wzbudzać zachwyt oraz generować korzyści, gigantyczne kłopoty mają okazję pokazać się jeżeli już będziemy pragnęli powiększyć osiągi witryny. Tegoż rodzaju strony trudniej jest odnaleźć w wyszukiwarkach. A dodatkowo tych wyżej wymienionych zawartość nie wyświetla się poprawnie bądź nie wyświetla się w ogólności w przeglądarkach alternatywnych wtórych aniżeliby znany świat wirtualny Explorer. Kłopot ten będzie szczególnie dokuczliwy dla adresatów wykorzystujących połączenia modemowe, jacy w oczekiwaniu na załadowanie strony będą mogli bez przeszkód zaparzyć sobie filiżankę kawy oraz spokojnie ją wypić.

Też słabiej będą posiadały osoby niepełnosprawne, jakie zamiast treści otrzymają zwykły harmider bez różnicy, lub będzie to przesył na ekranie lub także dźwięk w w przypadku wykorzystywania przeglądarek głosowych.