Tanie vs. porządne długopisy reklamowe

Niekosztowne długopisy reklamowe są od kilku lat jednymi z najbardziej rozpoznawanych bajerów reklamowych, jakie kuszą klientów zawsze atrakcyjnością wykonania. Firmy najczęściej wybierają w chwili obecnej te obiekty, gdyż są efektywne oraz konkretne jako instrument reklamy. W głównej mierze tymczasem firmy przekonuje do długopisów ich niska cena.

Tyczy się to szczególnie pisaków plastikowych, jakie pomimo skuteczności rozprzestrzeniania, nie odróżniają się zbyt sporą trwałością. Skuwki i klipsy łatwo jest ułamać, a całą obudowę obgryźć, w czymże niezrównanymi mistrzami są dzieci, nudzące się na lekcjach w szkółce, choć też i wśród dorosłych są tacy, którzy cienkopisy obgryzają.

Niedrogie pisaki z napisem są coraz powszechniejsze niż kubki czy koszulki, pomimo skromnej powierzchni, jaką mamy sposobność przeznaczyć do nadruku. Dzień w dzień, właściwie w każdym miejscu i właściwie w każdym okresie, powszechnie dużo panów i pań czerpie korzyść z piór w pracy, w budynku, w wybranym sklepie, urzędach czy środkach komunikacji, wykazując tym samym znaczniejszą tych wyżej wymienionych praktyczność od bardziej stylowych, niemniej jednak równocześnie droższych piór wiecznych . Z tego typu uniwersalności piór między innymi wynika tych wyżej wymienionych niesłychana skuteczność jako nośników reklam - są bowiem z nami wszędzie.

Pióra kulkowe

Plastikowe niedrogie pióra kulkowe reklamowe od dawna królują wśród gadżetów promocyjnych. Są najtańsze - mamy opcję je wyprodukować teraz za paręnaście groszy. Najczęstszą drogą, która umożliwia na nadrukowanie logo oraz temu podobnych bardzo poważnych informacji jest tampodruk. Procedura ta polega na tym, iż farba przenoszona jest na gadżet z pomocą specjalnych wałeczków, jakie są w stanie być jedno- ewentualnie wielobarwne. Skutkiem tego, mamy opcję otrzymać nadruki o dowolnym kolorze oraz grubości czcionki.

Metalowe długopisy promocyjne są odrobinę kosztowniejsze od tych plastikowych. Jedną spośród metod nadrukowywania informacji jest grawerowanie laserowe. Grawerunek laserowy pozwala na precyzyjne nadrukowywanie na powierzchni pisaka żądanych informacji. Prócz promocyjnych nadruków, laserowe grawerowanie spełnia swoją funkcję też wówczas jeżeli zamierzamy ulokować na przedmiocie na przykład inicjały posiadacza albo np ważną dla nas datę, jak np. rocznica ślubu. Wtenczas tak wygrawerowany długopis staje się świetnym prezentem na różne okazje.

Brandowanie gadżetów reklamowych

A przy tym markowi wytwórcy, jak na przykład korporacja Parker, ułatwiają własnym konsumentom zamówienie przyborów do pisania z wygrawerowanymi dowolnymi informacjami. Standardowe grawerunku w biznesowych salonach, tego rodzaju zabiegowi mają sposobność być poddane tylko dokładnie zdefiniowane linie takich markowych i jakże drogich przyborów do pisania.

Niedrogie pióra kulkowe promocyjne, zwłaszcza te syntetyczne, do grawerowania laserem właściwie się nie nadają, jednak jednocześnie z rzadka wykorzystuje się je jako prezentu. Częściej są zwyczajnie określane jako gadżet promocyjny, na jaki możemy nakleić dowolną reklamę z logo firmy.