Wieczór kawalerski – jak go przygotować?

Organizacja wesela to dla niektórych nie lada wyzwanie. Ogrom stresu i przytłaczających obowiązków może przysłonić prawdziwe piękno tego wydarzenia więc żeby zminimalizować przedweselny stres spore grono par młodych decyduje się na huczne imprezy, które przyjęło się nazywać wieczorami panieńskimi i kawalerskimi.

Zatem jak przygotować wieczór kawalerski z prawdziwego zdarzenia?

Pomysłów na spędzenie czasu podczas tego wieczoru jest mnóstwo. Już nie jest kojarzony wyłącznie z mocno zakrapianą imprezą do rana, w podejrzanym klubie. Panowie wspinają się na szczyty pomysłowości organizując przyszłym panom młodym niezapomniane chwile związane ze sportami ekstremalnymi, surwiwalem, próbowaniu swoich możliwości na torach wyścigowych, popularne są skoki na bungee lub ze spadochronem. Element biesiadny jest tylko częścią planowanej imprezy.

Nie każdy wieczór kawalerski musi wyglądać tak samo

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na zorganizowanie oryginalnej imprezy w ogrodzie czy w zaciszu swojego domu i warto wtedy odpowiednio takie miejsce przystroić by nadać klimat i poczuć przedweselną atmosferę. Do tego typu imprez można zakupić specjalne balony z helem, które dostępne są w wielu wariantach i na pewno każdy odnajdzie coś pasującego do panującego stylu imprezy. Decydując się na dekoracje w postaci efektownych unoszących się balonów wypełnionych helem trzeba także pomyśleć w jaki sposób je wypełnić.

Napełnianie balonów helem

Opcje są tutaj dwie. Albo zlecić to zadanie zewnętrznej firmie, której zadaniem będzie napełnianie balonów helem zgodnie z wytycznymi organizatora, albo samemu podjąć się tego zadania bez pomocy innych usługodawców.

W przypadku samodzielnego podejścia potrzebna będzie butla z helem i nieco więcej zaangażowania ze strony organizatora. Wybierając wielkość butli trzeba skupić się na wielkości imprezy i umiejscowieniu dekoracji. Unoszących się balonów z helem nigdy za mało, więc lepiej nie oszczędzać w tej kwestii i zdecydować się na większą ich ilość. Można być pewnym, że taka dekoracja zrobi wtedy większe wrażenie na zaproszonych gościach.

Zatem, gdzie kupić hel do balonów?

Można go dostać w stacjonarnych wytwórniach zlokalizowanych w największych miastach w Polsce jak i zamówić drogą elektroniczną. Hel do balonów można zakupić zarówno w klasycznych butlach wielokrotnego użytku oferowanych na wynajem jak i mniejszych przeznaczonych tylko na jedną imprezę.

Decyzja o wyborze butli lub zlecenie tego przedsięwzięcia zewnętrznej firmie należy do organizatorów tego wyjątkowego wieczoru. Pewne jest to, że decydując się na takie dekoracje i kupując hel do balonów z zaufanych firm będzie można cieszyć się trwałością tej dekoracji przez całą noc. Podczas tego wyjątkowego dnia nie jest istotne, gdzie oraz jaki to będzie typ imprezy, ważne jest to, aby poczuć prawdziwy klimat i magię tego symbolicznego ostatniego wieczoru bycia kawalerem. Żeby tą atmosferę móc poczuć ważne są dekoracje, a balony z helem na pewno świetnie pomogą w tego typu imprezie.